Nabízíme dovoz plynu, servis, rychlost a zajímavé ceny.

SIAD S.p.A. vstoupil na český trh prostřednictvím obchodního zastoupení již v roce 1991, kdy byl zahájen prodej speciálních plynů, plynů pro elektroniku a kalibračních směsí. Krátce poté bylo započato s prodejem technických plynů pro svařování a řezání kovů, potravinářství apod. a záhy balo dosaženo významného postavení na českém trhu. Tyto aktivity byly završeny založením dceřiné společnosti SIAD Technické plyny spol. s r.o. v lednu 1993. V únoru 2003 pak došlo ke změně názvu společnosti na SIAD Czech spol. s r.o.

Z důvodu neustále rostoucího počtu zákazníků a s tím spojené stoupající poptávky po výrobcích a službách byl v roce 1998 uveden do provozu výrobní závod v Braňanech u Mostu s plnicí stanicí technických plynů a jednotkou na výrobu a plnění acetylénu společně s nezbytným technickým a administrativním zázemím. Velmi důležitým počinem pro další expanzi společnosti na trhu technických a medicinálních plynů v ČR i v evropském subregionu jihovýchodní Evropy v následujících letech bylo zahájení provozu plnicí stanice lahví a svazků lahví, výrobníku suchého ledu a kyslíkárny v Rajhradicích u Brana. Od podzimu roku 2005 sídlí v tomto výrobním závodě i logistické centrum společnosti, marketingové democentrum a obchodní kancelář pro Moravu.

V současnosti společnost SIAD Czech spol. s r.o. dodává kompletní sortiment technických a speciálních plynů, kapalných plynů, plynných směsí, laserových směsí, přídavných zařízení, svařovacích materiálů a příslušenství, instaluje zásobníky pro skladování kapalných plynů,směšovací zařízení, kyslíkové hořáky, technologické celky, poskytuje poradenský a konzultační servis pro všechny oblasti aplikací. Společnost v současné době provozuje na 150 prodejních skladů a v České republice má téměř 10 000 aktivních zákazníků.

Od roku 2002 je společnost SIAD Czech spol. s r .o. držitelem certifikátu ISO EN ČSN 9001:2001 pro vývoj, výrobu, distribuci a prodej technických, speciálních a medicinálních plynů, pro instalace a servis zařízení, pro jejich využití a pro služby a poradenství v oboru. Koncem roku 2005 SIAD Czech obhájil v auditu certifikačního orgánu TÜV CZ zavedení a používání systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. V prosinci 2006 se SIAD stal držitelem certifikátu systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001 a také osvědčení Responsible Care - Odpovědné podnikání v chemii.

 

 Další pobočky na: FastService

Produkty jsou dodávány v originálních obalech. | ©2020 | *** E - PLYN ***
Reklama: Denní světla Mycarr | HID XENONY a BIXENONY | Autodoplňky za SMS| Aukro | Centrum | Seznam | Google | Valvoline-Dovozce | Příbramsko